Перешкоди, які ви створюєте клієнту на шляху до вашої компанії

Кожного власника бізнесу турбує збільшення віддачі від реклами, і підвищення конверсії сайту. Ви думаєте про зусилля, які вам треба докласти, щоб збільшити кількість клієнтів.
А думаєте ви про зусилля, які робить лід щоб стати вашим клієнтом? На перший погляд все просто: ви даєте рекламу, людина переходить за посиланням на сайт, знаходить номер телефону і менеджер приймає дзвінок. Але так чи так все просто? і чи Ліди, яких зацікавив ваш сайт, доходять до вашого менеджера? А якщо не все, то які перешкоди ви йому будуєте?

ТОП-4 перешкод клієнта, створені вами саморучно:

1. Лід заходить на сайт бачить номер телефону, дзвонить. А там зайнято або «ваш дзвінок дуже важливий для нас». Клієнт кладе трубку і дзвонить далі за списком конкурентів.

2. Лід на нараді / лекції або просто звик чатитись, заходить на сайт, а там тільки номер телефону для зв’язку з вами, йому незручно, він відкладає на потім і забуває. До слова, коли ми впровадили чат, кількість звернень зросла в 3 рази.

3. Лід залишає заявку на сайті або пише Вам на e-mail і отримує відповідь через кілька годин. Як ви думаєте він весь цей час чекав вашої відповіді? Або в очікуванні пробігся по конкурентам?

4. Лід задає питання в соц мережі, а ви дізнаєтеся про це тільки раз в день в момент перегляду повідомлень на своїй сторінці.

Зрозумійте, чим складніше з вами зв’язатися, тим більша ймовірність, що клієнт вашим не стане. Йому повинно бути комфортно. Це означає, що ви повинні бути доступні там, де зручно ЙОМУ. Дивіться на свою ЦА. Який у неї вік? Які канали вони використовують для спілкування з друзями і колегами? І дайте їм ці канали для зв’язку з вашою компанією. Але тільки дайте не формально, а реально забезпечте швидке і результативне спілкування.

Щоб приклади були голослівними, спробуйте відстежити в які компанії ви звертаєтеся в звичайному житті: провайдер інтернету, оператор зв’язку, салон краси, клініка і ін. І зверніть увагу скільки зайвих зусиль ви докладаєте, щоб просто записатися на стрижку, наприклад.

І тепер головне питання: навіщо клієнту долати перешкоди, щоб віддати вам гроші?