ІНТЕРАКТИВНІ ПОСЛУГИ КОНТАКТ ЦЕНТРУ

Дозволяє інформувати клієнтів про нові послуги та продукти, проводити рекламні кампанії, надсилаючи масові Viber повідомлення вашим клієнтам на мобільні телефони, планшети та ПК з використанням офіційного альфаімені та логотипу вашої компанії.
Генерація продажів — зростання переходів на сайт компанії та конверсії продажів за допомогою інтерактивних посилань (активна кнопка)
Високий інтерес клієнтів до рекламних Viber-розсилок завдяки зображенням і новизні цього рекламного каналу
До 1000 символів в повідомленні в будь-якому кодуванні.
У разі недоставки повідомлення в Viber є можливість доставити клієнту SMS

Це відмінна можливість заявити про свій бізнес величезній масі потенційних клієнтів і партнерів за дуже короткий проміжок часу, з мінімальними витратами грошових коштів. Співвідношення низької ціни e-mail розсилки з значним охопленням потенційних клієнтів

Незважаючи на активний розвиток соціальних мереж і перехід бізнесу в Інтернет-простір, SMS-оповіщення залишаються найнадійнішим і доступним каналом зв’язку з будь-якою аудиторією.

Соціальні мережі стають кращим засобом комунікації для молоді. За статистикою 38% опитаних у віці від 18 до 34 років, сказали, що вони використовують соціальні мережі при прийнятті рішення про покупку.

IVR (англ. Interactive Voice Response) — система попередньо записаних голосових  повідомлень. Маршрутизація, яка виконується за допомогою IVR-системи, забезпечує правильну завантаження операторів продуктів і послуг компанії. Сучасні компанії самостійно усвідомлюють необхідність впровадження IVR в процес обслуговування вхідних телефонних звернень.